Po měsíci opět úřadujeme
08.04.2025 09:06
Opět jsme zasedli ke kulatému stolu dnes ale ,spolu s místostarostou obce Horní Suchá
panem Martinem Adamcem,řešili jsme a seznamovali se spolkovou činností a programem,který nás čeká.

